Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Odwiedź Surfachem podczas targów in-cosmetics w Londynie

W dniach 4-6 kwietnia br. w londyńskim centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCel odbędą się targi in-cosmetics Global. Jest to największa na świecie impreza targowa dla branży kosmetyków oraz składników do środków higieny osobistej. Dzięki temu in-cosmetics stanowi idealną okazję, by zapoznać się z nowościami na rynku oraz ofertą szerokiej grupy producentów składników.

Czytaj więcej: Odwiedź Surfachem podczas targów in-cosmetics w Londynie

Surfachem na HPCI Warsaw 2016

 

Wystawa i konferencja HPCI w Warszawie jest najważniejszym wydarzeniem dla branży kosmetycznej i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.  Tegoroczna edycja, z ponad 240 reprezenowanymi firmami i ponad 30 technicznymi i naukowymi prezentacjami, będzie największą w historii tego wydarzenia.  W dniach 28ego i 29ego września HPCI zagości ponownie w  warszawskim EXPO XXI.

Czytaj więcej: Surfachem na HPCI Warsaw 2016

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.