Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Chemia gospodarcza

Kompleksowa oferta innowacyjnych i funkcjonalnych składników pozwoli stworzyć skuteczne receptury dla chemii gospodarczej, czyszczenia przemysłowego i instytucjonalnego, pielęgnacji pojazdów oraz wielu innych.

Główne aplikacje to: czyszczenie powierzchni i obić tapicerskich, pranie i pielęgnacja tkanin, zmywanie i płukanie naczyń, kontrola nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcja i sanityzacja. Oferujemy gamę substancji aktywnych, modyfikatorów reologii, silikonów i ich pochodnych, surfaktantów, olejów i wosków, substancji podnoszacych efektywność, a także rozpuszczalników.

Laboratorium techniczne Surfachem w 3M Innovation Centre na Uniwersytecie w Huddersfield w Wielkiej Brytanii oraz laboratorium badawczo-rozwojowe w Brazylii oferują pomoc w formułowaniu nowych produktów a także bogatą bazę receptur.

Barwniki Chelatanty Dodatki nadające połysk
Emulgatory Fosfoniany Humektanty
Hydrotropy Inhibitory korozji Koncentraty
Mieszaniny detergentów Modyfikatory reologii Regulatory pH
Rozpuszczalniki Sekwestranty Silikony
Solubilizatory Substancje absorbujące zapachy Substancje biologicznie czynne
Substancje dezodoryzujące Substancje do pielęgnacji tkanin Surfaktanty amfoteryczne
Surfaktanty anionowe Surfaktanty kationowe Surfaktanty naturalne
Surfaktanty niejonowe    

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.