Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surfachem dokonuje znacznych inwestycji, aby oferować efektywne wsparcie techniczne i rzetelne informacje prawne swoim partnerom biznesowym.

Nasze laboratorium techniczne w 3M Buckley Innovation Centre na Uniwersytecie Huddersfield, Wielka Brytania, oraz w pełni wyposażone laboratorium badawczo-rozwojowe w Sao Paolo, Brazylia, oferują nowatorskie formulacje i zastosowania z wykorzystaniem najnowszych surowców i technologii. Wspieramy naszych partnerów w procesie doboru składników, formułowania i rozwiązywania problemów technicznych.

Chcesz poszerzyć gamę swoich produktów w oparciu o najnowsze światowe trendy? Umów się z naszym ekspertem technicznym i przedyskutuj możliwości.

Możesz również zapisać się na nasz Newsletter Innowacji przedstawiający najnowsze trendy na światowych rynkach, produkty i nowinki ze świata kosmetycznego i chemii gospodarczej.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.