Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surfachem Polska, przedstawiciel Surfachem Group w Polsce, jest dystrybutorem surowców chemicznych firmy Oleon dedykowanych chemii personalnej oraz sektorowi farmaceutycznemu.

Surowce firmy Oleon obejmujmujące składniki takie jak emolienty, emulgatory oraz solubilizatory będą sprzedawane przez Surfachem Polska pod nazwami handlowymi firmy Oleon: Radia®, Jolee®, Radiasurf®, Radiamuls®.

"Wybranie przez firmę Oleon Surfachem Polska jako dystrybutora z zakresu emolientów, emulgatorów oraz solubilizatorów jest ekscytującym wydarzeniem dla naszego polskiego zespołu. Oczekujemy rozwoju nowych możliwości na rynku oraz długiej i owocnej współpracy z firmą Oleon” Greg Barton, Sales & Marketing Director – Surfachem.

Surfachem Group

Surfachem Group należący do 2M Holdings Ltd, jest międzynarodowym dystrybutorem specjalistycznych surowców chemicznych. We współpracy z wiodącymi producentami na całym świecie, Surfachem dostarcza zrównoważone rozwiązania swoim klientom w ponad 65 krajach oferując im wyjątkową wiedzę techniczną oraz usługi logistyczne. Z siedzibą w Wielkiej Brytani oraz filiami w Brazylii, Polsce, Niemczech, Norwegii i krajach Beneluxu, Surfachem dzieli się doświadczeniem oraz możliwościami na rynku produktów chemii kosmetycznej i gospodarczej, detergentów, farmaceutyków, chemii samochodowej, uzdatniania wody, a także agrochemikaliów. Celem firmy Surfachem jest praca w synergii z dostawcami oraz klientami, aby “Dostarczać rozwiązania chemiczne dla lepszego życia”.

Oleon

Od roku 1950 Oleon jest wiodącym producentem oleochemikaliów. Firma Oleon wykorzystuje naturalne oraz odnawialne surowce i specjalizuje się w przekształcaniu naturalnych tłuszczów i olejów w szeroką gamę produktów oleochemicznych. Produkty firmy Oleon łączą wysoką wydajność z łatwą biodegradowalnością.

Dane kontaktowe

 W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Aleksandrą Rochowicz , Commercial Manager – Surfachem Polska, telefonicznie: +48 504 554 712 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja prasowa: Surfachem Group Ltd 16 Sierpnia 2018, Leeds, Wielka Brytania Od 16 sierpnia 2018

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.