Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Reprezentujemy czołowych światowych producentów, których produkty pomagają naszym partnerom zdobyć przewagę nad konkurencją.

Oferujemy bogate, nieustannie rozwijane portoflio produktów: surfaktanty, emulgatory, modyfikatory reologii, substancje aktywne, oleje, chelatanty, barwniki, emolienty, eksfolianty, polimery, farmaceutyczne substancje czynne i wiele innych.

Shell Chemicals
Aldivia Logo
3QP
Eurosicura Gruppor
Kuo Ching
The Innovation Company
 
TS Biotech
Surfac   
Shell Chemicals
Aldivia Logo
3QP
Eurosicura Gruppor
Kuo Ching
The Innovation Company
TS Biotech
Surfac

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.