Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surowce kosmetyczne

Surfachem proponuje szeroką gamę surowców dla przemysłu kosmetycznego pozyskiwanych od czołowych światowych producentów. Nasze składniki znajdą zastosowanie we wszystkich aplikacjach kosmetycznych: produktach do pielęgnacji twarzy i ciała; do kąpieli, ochrony przeciwsłonecznej i makijażu. Oferujemy surfaktanty amfoteryczne, anionowe, kationowe, naturalne, niejonowe, modyfikatory reologii, emulgatory, substancje aktywne, emolienty i wiele innych.

 

Chemia gospodarcza, czyszczenie przemysłowe i instytucjonalne

Surfaktanty Surfachem to kompleksowa oferta składników do produktów chemii gospodarczej, czyszczenia przemysłowego i instytucjonalnego oraz pielęgnacji samochodów. Poza surfaktantami proponujemy szeroką gamę innego rodzaju surowców dla tych sektorów rynku - od modyfikatorów reologii i budulców, po polimery zapewniające bezsmugowe wykończenie.

 

Surowce farmaceutyczne

Surfachem oferuje substancje pomocnicze do stosowania w stałych i płynnych postaciach farmaceutycznych. Proponujemy starannie wyselekcjonowane produkty od najwyższej jakości dostawców do różnorodnych zastosowań farmaceutycznych.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.