Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Łączymy składniki w konkretne rozwiązania

Surfachem Group powstała w 1981 r. Od tego czasu firma ugruntowała swoją pozycję globalnego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych dla takich sektorów rynku jak:

  • Przemysł kosmetyczny
  • Chemia gospodarcza
  • Czyszczenie przemysłowe i instytucjonalne
  • Przemysł farmaceutyczny
  • Przemysł olejowy i gazowy
  • Przemysł spożywczy
  • Przemysł chemiczny

Od 2007 r. Surfachem należy do 2M Holdings Ltd Group. W Polsce firma działa od 2013 r.

Nasza strategia polega na nawiązaniu długofalowej współpracy z wiodącymi producentami surowców chemicznych oraz z klientami na rynku europejskim i globalnym.

Rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wspólnie z naszymi dostawcami dokładamy wszelkich starań, aby wieść prym na rynku pod względem innowacji.

Wizja

Być dystrybutorem surowców, który pomaga swoim partnerom realizować ich aspiracje biznesowe.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.