Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

W dniach 4-6 kwietnia br. w londyńskim centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCel odbędą się targi in-cosmetics Global. Jest to największa na świecie impreza targowa dla branży kosmetyków oraz składników do środków higieny osobistej. Dzięki temu in-cosmetics stanowi idealną okazję, by zapoznać się z nowościami na rynku oraz ofertą szerokiej grupy producentów składników.

Wstęp na targi jest bezpłatny, a wystawie towarzyszyć będzie bogata oferta seminariów poświęconych innowacjom technicznym. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i nowinkami w branży produktów do higieny osobistej.

Zespół Surfachem będzie dostępny przez cały czas trwania imprezy i z chęcią odpowie na wszelkie pytania oraz przedstawi najnowsze technologie w dziedzinie składników kosmetycznych. Surfachem będzie prezentować swoją ofertę na stoisku RR41. Ewentualnej pomocy i informacji udzielać będą pracownicy Surfachem z brytyjskiego, polskiego, nordyckiego i brazylijskiego oddziału firmy.

Swój udział w targach in-cosmetics zapowiedziało także wielu partnerów Surfachem. Aby ułatwić ich odnalezienie, przygotowaliśmy wykaz stoisk z numerami. Mapa pokazująca lokalizacje wszystkich stoisk targowych jest dostępna pod tym linkiem.

 H50

BB61

R56

AA29 

 

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.