Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Nasza centrala znajduje się w Leeds w Wielkiej Brytanii. Dysponujemy lokalnymi oddziałami w Polsce, Norwegii, krajach Beneluksu i Brazylii, strategicznie zlokalizowanymi magazynami i węzłami logistycznymi, doświadczonym zespołem ds. transportu oraz siecią agentów na kluczowych rynkach. Dzięki temu Surfachem oferuje elastyczne podejście spełniające oczekiwania klientów i stosowne wymogi prawne na całym świecie.

 

Pomagamy partnerom pokonać trudności i zoptymalizować ich potencjał - rozumiemy ich działalność, rozwiązujemy problemy i dzielimy się wiedzą na temat nowych możliwości.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.