Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surfachem Ltd, Wielka Brytania, jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych surowców chemicznych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, olejowego, gazowego, chemii gospodarczej, czyszczenia przemysłowego i instytucjonalnego oraz innych sektorów rynku.

Siedziba główna Surfachem znajduje się w Leeds w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie logistyki, przepisów prawnych, innowacji i R&D dla branży chemicznej, cenionym za niezwykle wysoki poziom obsługi klienta.

Nasza siedziba, laboratorium techniczne na Uniwersytecie Huddersfield i magazyn w Elland, Yorkshire, są dogodnie zlokalizowane przy autostradzie M62.

Dostarczamy surowce i zapewniamy przewagę biznesową.

Reprezentujemy wiodących światowych producentów i wspólnie z nimi staramy się zapewnić naszym partnerom biznesowym przewagę nad konkurencją. Zawsze wykazujemy się najwyższym zaangażowaniem, więc jeśli szukasz nowych możliwości dla swojego łańcucha dostaw, zwróć się do nas.

To dlatego tak wiele osób z nami współpracuje i poleca nas od 1981 r.

Dr. Richard Smith - Managing Director - Surfachem Group

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.