Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surowce farmaceutyczne

Dział surowców farmaceutycznych Surfachem oferuje wysokiej jakości substancje czynne i pomocnicze dla firm z sektora farmaceutycznego, biotechnologicznego. Nie tylko spełnią one wymogi formulacji, lecz także pozwolą terminowo zrealizować projekty produkcyjne.

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować, że dostarczane przez nas produkty są wytwarzane, pakowane i transportowane zgodnie z unijną Dobrą Praktyką Produkcyjną oraz najnowszymi wytycznymi FDA i ICH Q7, spełniają wymogi Farmakopei Europejskiej, Brytyjskiej i Amerykańskiej oraz posiadają wszelkie niezbędne dokumenty.

Surfachem uzyskała certyfikaty ISO i ESAD, a nasze systemy zarządzania jakością i magazyny są na bieżąco audytowane przez firmy farmaceutyczne.

Nasza oferta obejmuje:

Emulgatory i surfaktanty Farmaceutyczne substancje czynne
Farmaceutyczne substancje pomocnicze Laktozę i aromaty
Substancje filmotwórcze  

 

 

 

Wsparcie R&D i prawne dla naszych partnerów

Pozyskujemy i dostarczamy wysokiej jakości surowce farmaceutyczne dostosowane do formulacji naszych klientów, lecz także służymy pomysłami i informacjami z zakresu najnowszych trendów rynkowych, aby pomóc naszym partnerom zyskać przewagę nad konkurencją. Oferujemy pełne wsparcie techniczne na poszczególnych etapach rozwoju nowych produktów.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.