Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surowce kosmetyczne

Opracowywanie nowych kosmetyków to złożony proces, który zaczyna się od nowatorskiej koncepcji, a kończy na stabilnej recepturze. Oferowana przez nas pomoc obejmuje przegląd trendów na rynku kosmetycznym, unikalne koncepcje nowatorskich form produktów i wsparcie techniczne przy tworzeniu receptury. Nieważne, czy pracujesz nad kosmetykami kolorowymi, do kąpieli, pielęgnacyjnymi do ciała lub włosów, przeciwsłonecznymi, do higieny jamy ustnej, antyperspirantami czy dezodorantami - w naszym portfolio znajdziesz właściwe składniki.

Znajdź właściwą recepturę

Nasze laboratorium techniczne w 3M Innovations Centre na Uniwersytecie w Huddersfield, Wielka Brytania, oraz badawczo-rozwojowe w Sao Paolo, Brazylia pomogą Ci udoskonalić i wyróżnić produkty na tle konkurencji.

Alkohole tłuszczowe Antyoksydanty Barwniki
Chelatanty Dodatki kondycjonujące Emolienty
Emulgatory Filtry UV Humektanty
Modyfikatory reologii Oleje naturalne Pudry kosmetyczne
Regulatory pH Silikony Solubilizatory
Substancje aktywne  Substancje aktywne do pielęgnacji włosów Substancje do stylizacji włosów
Substancje kosmeceutyczne Substancje pochodzenia roślinnego Surfaktanty amfoteryczne
Surfaktanty anionowe Surfaktanty kationowe Surfaktanty naturalne
Surfaktanty niejonowe Zaperlacze  

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.