Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Jako odpowiedzialny dystrybutor surowców chemicznych, jesteśmy świadomi naszych obowiązków. Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami, żeby zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość dostaw.

 Surfachem Accreditiations

 

Surfachem Memberships

Posiadamy:

  • Certyfikat RSPO

Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu The Roundtable of Sustainable Palm Oil (RSPO) związanego z zakupem, przechowywaniem, dystrybucją i przetwarzaniem certyfikowanego oleju palmowego i jego pochodnych.

  • ISO9001:2008

Certyfikat ISO9001:2008 zobowiązuje nas do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta.

Certyfikat ISO Surfachem Group

  • Responsible Care i ESAD

Surfachem jest pełnoprawnym członkiem programu Responsible Care (Odpowiedzialność i Troska) Chemical Business Association (CBA). Zobowiązuje nas to do ciągłego doskonalenia naszej działalności w zakresie jej wpływu na zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko.

Surfachem została poddana ocenie przez stronę trzecią - ESAD II, co stanowi niezależne potwierdzenie naszego zaangażowania na rzecz programu Odpowiedzialnej Troski.

  • REACH i CLP

Surfachem przestrzega wymogów REACH i CLP. Nadzorujemy działania rejestracyjne naszych dostawców, aby zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi przepisami.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.