Region

Kariera

Pracując w naszej firmie, możesz rozwijać się i w pełni wykorzystywać swoją specjalistyczną wiedzę, która w znacznym stopniu przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa, jak również aktywnie katalizuje postęp i wspiera innowacyjność poprzez zaufanie i szacunek.

Zgłoś się już dziś

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Surfachem, odwiedź zakładkę Kariera Grupy 2M, aby sprawdzić wszystkie nasze aktualne oferty pracy.

Czym zajmuje się firma Surfachem?

Dostarczamy chemię zapewniającą wyższą jakość życia.

Zaopatrujemy wiodących producentów z branży chemicznej, w tym Evonik, Lubrizol, Shell Chemicals i Stepan - Surfachem zajmuje się dystrybucją nie tylko na terenie Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

Oprócz tego, że jesteśmy dystrybutorem wielu składników niezbędnych do produkcji, zapewniamy niezrównaną wiedzę, analizy i wsparcie naszym klientom i dostawcom. Stwarzamy możliwości współpracy na każdym etapie łańcucha dostaw, co skutkuje powstaniem swego rodzaju platformy współpracy, dzięki której nasz zespół i sieć mogą wspólnie rozwijać się i ewoluować.

Dlaczego warto pracować dla nas?

Firma Surfachem oferuje swoim pracownikom szeroki zakres świadczeń, w tym standardowy 35-godzinny tydzień pracy, doskonały program emerytalny, prywatną opiekę medyczną i wysokie świadczenia urlopowe.

Naszym głównym celem jest pomoc w udostępnianiu przyszłym pokoleniom możliwości rozwoju kariery zawodowej w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM).

2M Academy to nasza jednostka szkoleniowa pełniąca rolę parasola wspierającego rozwój talentów. Naszą wizją jest ustalenie standardów dystrybucji środków chemicznych i poziomu usług pokrewnych gałęzi przemysłu poprzez nasze zaangażowanie w transformacyjną siłę edukacji, podnoszenia kwalifikacji i współpracy.

"

 

 

 

Ciasteczka

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat oraz ich wykorzystanie opisano tutaj.

Akceptuję Odrzuć