Region

Kariera

Pracując w naszej firmie, możesz rozwijać się i w pełni wykorzystywać swoją specjalistyczną wiedzę, która w znacznym stopniu przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa, jak również aktywnie katalizuje postęp i wspiera innowacyjność poprzez zaufanie i szacunek.

Czym zajmuje się firma Surfachem?

Dostarczamy chemię zapewniającą wyższą jakość życia.

Zaopatrujemy wiodących producentów z branży chemicznej, w tym Evonik, Lubrizol, Shell Chemicals i Stepan - Surfachem zajmuje się dystrybucją nie tylko na terenie Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

Oprócz tego, że jesteśmy dystrybutorem wielu składników niezbędnych do produkcji, zapewniamy niezrównaną wiedzę, analizy i wsparcie naszym klientom i dostawcom. Stwarzamy możliwości współpracy na każdym etapie łańcucha dostaw, co skutkuje powstaniem swego rodzaju platformy współpracy, dzięki której nasz zespół i sieć mogą wspólnie rozwijać się i ewoluować.

Dlaczego warto pracować dla nas?

Firma Surfachem oferuje swoim pracownikom szeroki zakres świadczeń, w tym standardowy 35-godzinny tydzień pracy, doskonały program emerytalny, prywatną opiekę medyczną i wysokie świadczenia urlopowe.

Naszym głównym celem jest pomoc w udostępnianiu przyszłym pokoleniom możliwości rozwoju kariery zawodowej w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM).

2M Academy to nasza jednostka szkoleniowa pełniąca rolę parasola wspierającego rozwój talentów. Naszą wizją jest ustalenie standardów dystrybucji środków chemicznych i poziomu usług pokrewnych gałęzi przemysłu poprzez nasze zaangażowanie w transformacyjną siłę edukacji, podnoszenia kwalifikacji i współpracy.

Ciasteczka

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat oraz ich wykorzystanie opisano tutaj.

Akceptuję Odrzuć