Kariera

Pracując w naszej firmie, możesz rozwijać się i w pełni wykorzystywać swoją specjalistyczną wiedzę, która w znacznym stopniu przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa, jak również aktywnie katalizuje postęp i wspiera innowacyjność poprzez zaufanie i szacunek.

Kim są Surfachem?

Surfachem jest wiodącym międzynarodowym dystrybutorem specjalistycznych środków chemicznych. Oferujemy bogate portfolio składników, wiedzę techniczną oraz globalne możliwości.

Współpracując z wiodącymi w branży producentami, działamy jako synergiczne ogniwo pomiędzy naszymi dostawcami i klientami, aby dostarczać chemię dla lepszego życia. Dystrybuujemy szeroką gamę specjalistycznych produktów chemicznych do wielu obszarów zastosowań. Nasze główne rynki to Kosmetyka i Pielęgnacja Osobista, Gospodarstwo Domowe, Pielęgnacja Instytucjonalna i Przemysłowa oraz Farmaceutyki.

Dlaczego warto dla nas pracować?

Surfachem oferuje swoim pracownikom doskonały zakres świadczeń. Od hojnego dodatku wakacyjnego po doskonałe możliwości rozwoju kariery, z przyjemnością powitamy Cię w naszym przyjaznym zespole.

Staramy się rozwijać możliwości kariery w dziedzinie nauki, technologii, inżynierii i matematyki (STEM) dostępne dla przyszłych pokoleń. Akademia 2M jest naszą inicjatywą działającą jako parasol dla rozwoju talentów. Naszą wizją jest wyznaczanie standardów w dystrybucji chemicznej i powiązanych branżach, poprzez nasze zaangażowanie w transformacyjną moc edukacji, podnoszenia kwalifikacji i współpracy.