Podróż w kierunku zrównoważonego rozwoju

Poniżej przedstawiamy podsumowanie sposobów, w jakie firma 2M przyczynia się do zdrowszego życia dziś i lepszego świata w przyszłości - od zrównoważonego rozwoju społecznego po redukcję emisji dwutlenku węgla.

Czysta woda i warunki sanitarne

2M Water Treatment, spółka należąca do 2M Group, oferuje szeroką gamę specjalistycznych składników dla przemysłu uzdatniania wody komunalnej i kotłowej, w tym odtleniacze i odkwaszacze, inhibitory korozji, środki przeciwpieniące i biocydy.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować szereg materiałów, które promują czystą i bezpieczną wodę.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Clean water flowing through hands

Równość płci

Równość, różnorodność i integracja znajdują się w centrum wszystkich naszych działań. W związku z tym angażujemy się we wspieranie rozwoju kobiet w miejscu pracy.

Nasz program rozwoju kobiet, uruchomiony w 2021 roku, został stworzony z myślą o rozwoju kobiet w 2M. Wspiera on uczenie się o sobie oraz o tym, jak rozwijać się zarówno osobiście, jak i zawodowo.

Female scientist working in a lab

Dobre zdrowie i dobre samopoczucie

Zapewnienie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego ma zasadnicze znaczenie dla zrównoważonego rozwoju społecznego i rozwoju.

Nasze inicjatywy na rzecz dobrego samopoczucia obejmują:

  • Active Teams - We współpracy z organizacją Active Teams, 2M wspiera swoich pracowników w dążeniu do osiągnięcia celu, jakim jest 150 lub więcej minut umiarkowanej aktywności tygodniowo.
  • Spill - Spill jest naszym zewnętrznym dostawcą wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego dla naszego zespołu, umożliwiając wszystkim pracownikom dostęp do prywatnej i poufnej terapii z wykorzystaniem wielu różnych metod.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Two people cycling

Dobre miejsca pracy i wzrost gospodarczy

W całej Grupie Firm 2M zatrudniamy ponad 350 pracowników. Nasze zespoły ekspertów znajdują się na całym świecie, w tym w krajach Beneluxu, Brazylii, Francji, Niemczech, Włoszech, krajach nordyckich, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii & Irlandii.

Rozszerzając swoją geograficzną obecność, nadal zapewniamy wzrost gospodarczy i jeszcze więcej miejsc pracy.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o naszych aktualnych ofertach pracy.

Inside an office

Innowacje i infrastruktura

Oferujemy bogate portfolio składników, wiedzę techniczną i globalne możliwości. Współpracując z wiodącymi w branży producentami, działamy jako synergiczne ogniwo łączące naszych dostawców i klientów.

Jako międzynarodowy dystrybutor znajdujący się w czołówce przemysłu chemicznego, zawsze staramy się dostarczać innowacyjne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Female scientist working in a lab

Jakość edukacji STEM

2M Group of Companies od dawna angażuje się w edukację w zakresie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM). Naszym celem jest promowanie świadomości STEM i informowanie ludzi o tym, jak wygląda praca w dziedzinach STEM i jakie są jej nieograniczone możliwości.

Nasze zobowiązania obejmują:

  • Sponsorowanie i uczestnictwo w Festiwalu Nauki w Bradford - imprezie oferującej treści, zajęcia i pokazy o tematyce naukowej.
  • Stworzenie centrum STEM w 2M House, w którym odbywają się pokazy na żywo i interaktywna nauka dla osób w każdym wieku.
  • Współpraca z Centrum Współpracy Edukacyjno-Przemysłowej (CIEC) w celu promowania nauki w szkołach podstawowych poprzez szkolenie naszych pracowników w zakresie przeprowadzania wirtualnych eksperymentów naukowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

The Bradford Science Festival

Odpowiedzialna konsumpcja i ochrona planety

Zrównoważona konsumpcja polega na promowaniu efektywnego wykorzystania zasobów i energii, zrównoważonej infrastruktury oraz zapewnieniu dostępu do podstawowych usług. Wraz z naszymi partnerami staramy się minimalizować nasz ślad i chronić planetę tam, gdzie możemy!

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, w jakie przyczyniamy się do odpowiedzialnej konsumpcji.

Sustainably sourced oil palm fruit

2M Academy

Nasza Akademia 2M jest platformą rozwoju pracowników w ramach Grupy. Jej celem jest rozwijanie talentów i wiedzy fachowej naszego zespołu.

Dzięki różnorodnym programom, w tym stażom, pomagamy ludziom w przemyślanym planowaniu kariery i wyznaczaniu celów na przyszłość.

A notepad with 2M Academy branding