Latest insight

Sandream Specialties | Polecane kolory 2022/23

Share To Social Media

Tęskniąc za stałą łącznością ze światem, kolory mają moc poczucia realności i jednocześnie niwelowania różnic. W tym sezonie motywem przewodnim jest dbałość o dobre samopoczucie i troska o siebie, zarówno emocjonalna, jak i fizyczna, oraz akceptacja różnic w społeczeństwie.

Kolory mogą wpływać na nasz nastrój -hasło przewodnie na sezon wiosna-lato 2023 brzmi: rób to, co sprawia, że czujesz się szczęśliwy, bezpieczny i aktywny, a poniższe trendy kolorystyczne, które pojawią się na sezon lato 2022/23, jeszcze bardziej to podkreślą.

Niewyraźne linie

Ta spokojna i kobieca paleta kolorów obejmująca lilie, róże i turkusy przenosi konsumentów w senną ucieczkę od rzeczywistości. Półprzezroczyste i subtelnie przyciemnione wykończenia, które emanują lśniącym blaskiem, przyciągają wzrok.  Formuły produktów z tej palety kolorów są podwójne lub wielozadaniowe, co eliminuje określone granice i prowadzi do "zatarcia linii".

Img

Polecane kolory:

Autorefleksja

Ten zestaw kolorów prowokuje do myślenia o istocie indywidualnego, naturalnego piękna. Odcienie inspirowane są naturą, ludzkim ciałem i starożytnymi cywilizacjami. Zamiast ukrywać nasz naturalny stan za pomocą mocno nałożonego makijażu, aby zamaskować to, co znajduje się pod spodem, ta paleta oddaje piękno ludzkich niedoskonałości. Pigmenty perłowe o drobniejszych cząsteczkach, zarówno naturalne, jak i syntetyczne, wpisują się w ten trend, dając efekt od matowego do miękkiego połysku, który wzbogaca rysy twarzy.  Emocje zawarte w tej kolekcji to siła, duma i miłość do samego siebie.

Img

Polecane kolory:

Łyk słońca

Czy istnieje lepszy sposób na poprawę nastroju w ciągu dnia niż ozdobienie paznokci, ust i oczu tęczowym kolorem? Ten ożywczy trend jest przepełniony kreatywnością i różnorodnością, stymuluje zmysły i wywołuje pozytywne odczucia.  Ta uproszczona, ale słoneczna paleta może być łączona z efektami dwukolorowymi i trójwymiarowymi, które przyciągają uwagę. Wykończenie jest półmatowe do lekko połyskującego.  Mniejsze cząsteczki, pełne krycie i radosne perły podsumowują ten trend.

Img

Polecane kolory:

Aby uzyskać więcej informacji na temat trendów kolorystycznych na lato 2022/23, lub zamówić próbkę któregokolwiek z powyższych pigmentów Sandream, prosimy o kontakt lub wysłanie wiadomości e-mail na adres info@surfachem.pl.

Friday, 08 April 2022

Back