Najnowsze informacje

Sandream Specialities nowym partnerem Surfachem w sektorze kosmetycznym

Udostępnij w mediach społecznościowych

Surfachem, spółka z grupy 2M, ma przyjemność ogłosić, że została mianowana wyłącznym dystrybutorem Sandream Specialities w Polsce i Ukrainie, całym regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria) oraz krajach Beneluksu.

Od 2018 roku Surfachem współpracuje już z Sandream Specialties na terenie Wielkiej Brytanii i Francji oferując innowacyjną gamę pigmentów dla branży kosmetycznej. Ta współpraca zostaje rozszerzona od 1 stycznia 2022 roku i Surfachem będzie dystrybuować szerokie portfolio składników Sandream Specialties, zarówno pigmentów jak I substancji aktywnych, we wszystkich swoich europejskich oddziałach.

Img

Rozszerzenie tego partnerstwa podkreśla synergiczne relacje, jakie Surfachem nawiązał z Sandream oraz wspólne cele rozwoju w całej Europie.

"Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Sandream Specialties na wszystkie europejskie filie Surfachem. Cieszymy się, że będziemy mogli budować na silnych fundamentach firm w Wielkiej Brytanii i Francji oraz proponować innowacyjne i szerokie spektrum produktów Sandream naszym klientom w Polsce, DACH  i krajach Beneluksu" ...Philip Wright, Strategic Business Development Manager - Surfachem Group.

Sandream Specialties

Sandream jest wiodącym dostawcą innowacyjnych i efektowych pigmentów  oraz unikalnych kosmetycznych składników aktywnych.  Sandream Specialties współpracuje z klientami, aby sprostać stale zmieniającym się wymaganiom producentów kosmetyków kolorowych, oferując specjalistyczne pigmenty perłowe oraz wsparcie techniczne.

O Surfachem

Surfachem, jest międzynarodowym dystrybutorem wysokiej jakości substancji aktywnych  specjalistycznych surowców, półproduktów,głównie do branży kosmetycznej i higieny osobistej. Współpracując z klientami w ponad 65 krajach, Surfachem oferuje elastyczne i zorientowane na klienta usługi dystrybucyjne.

Skontaktuj się z nami

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Surfachem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego rozszerzonego partnerstwa dystrybucyjnego z Sandream Specialties, prosimy o kontakt przez naszą stronę ub wysłanie wiadomości e-mail na adres info@surfachem.pl

środa, 05 stycznia 2022

Wróć