Najnowsze informacje

HPCi 2021

Udostępnij w mediach społecznościowych

Surfachem dołaczy do grona wystawców na tegorocznej imprezie hybrydowej HPCi (Europa Środkowo-Wschodnia).

HPCi 2021

Dołącz do nas na stoisku 231, aby dowiedzieć się więcej o naszym zróżnicowanym portfolio specjalistycznych składników chemicznych oraz o naszych możliwościach technicznych w sektorze Personal Care i Detergentów.

Img

Więcej informacji o wydarzeniu

HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe to coroczne wydarzenie, które odbywa się w połączeniu z targami Cosmetic Business Poland w Warszawie. Tegoroczna, dziesiąta już edycja, odbędzie się w formie cyfrowej, łącząc fizyczną imprezę w Centrum EXPO XXI w Warszawie z platformą internetową. Ta nowoczesna koncepcja zapewni uczestnikom wyjątkowe doświadczenie w porównaniu z poprzednimi wydarzeniami!

HPCi to miejsce spotkań dla producentów i dystrybutorów z branży chemii gospodarczej i pielęgnacji ciała. Są to targi numer jeden w Europie Środkowo-Wschodniej i stanowią platformę wymiany informacji o najnowszych wydarzeniach rynkowych.

Czego można się spodziewać?

Międzynarodowi wystawcy prezentują surowce i składniki chemiczne do receptur detergentowych i pielęgnacyjnych, technologie laboratoryjne i produkcyjne, urządzenia testujące i pomiarowe oraz najnowsze rozwiązania w zakresie opakowań. W ramach imprezy realizowany jest również bogaty program edukacyjny, obejmujący konferencję naukową, seminaria techniczne oraz seminarium dla inspektorów bezpieczeństwa.

Zarejestruj się na stronie

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na wydarzenie

poniedziałek, 02 sierpnia 2021

Wróć