Najnowsze informacje

OneSkin

Udostępnij w mediach społecznościowych

Z przyjemnością informujemy, że nasz dostawca, firma Bicosome będzie gospodarzem globalnego wydarzenia edukacyjnego - „OneSkin”.

„OneSkin” ma charakter webinaru i poruszy kluczowe tematy z dziedziny nauki o skórze, prezentowane przez renomowanych prelegentów. Skierowane jest do naukowców, badaczy i producentów z branży kosmetycznej.

„OneSkin ma na celu zjednoczenie w okresie świątecznym społeczności zajmującej się pielęgnacją skóry wokół naszej pasji - nauki o skórze, a także o wspieranie celów, w które wierzymy i których bronimy jako firma i jako ludzie ” mówi Lucyanna Barbosa ‐ Barros, dyrektor generalny Bicosome.

Img

Wydarzenie odbędzie się w internecie 17 grudnia 2020, w godzinach 15:30- 17:30 (EU- CET) a wykłady będą obejmować następujące tematy:

Link do rejestracji na webinar:

Kliknij tutaj

Wydarzenie służy również zbiórce charytatywnej dla poniższych organizacji non-profit, darowizny mają charakter dobrowolny i mogą być przeznaczony dla:

O Bicosome

Firma Bicosome opracowuje i sprzedajeinnowacyjne składniki do pielęgnacji skóry w oparciu o opatentowaną technologię Bicosome®. Firma Bicosome powstała w Instytucie Advanced Chemistry of Catalonia (IQAC) jest częścią Hiszpańskiej Krajowej Rady ds. Badań (CSIC). Firma została założona w 2012 roku przez grupę naukowców specjalizujących się w badaniach skóry tkanki, w biofizyce lipidów, strukturyzacji lipidów i środków powierzchniowo czynnych.

W imieniu firmy Bicosome oraz Surfachem Polska serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarze i zbiórce charytatywnej.

wtorek, 15 grudnia 2020

Wróć