Region

Najnowsze informacje

Surfachem Polska - oświadczenie koronawirusa

Udostępnij w mediach społecznościowych

W 2M Group stale monitorujemy globalne aktualizacje programu Coronavirus (COVID 19) i będziemy stosować się do wszystkich zaleceń brytyjskiego Ministerstwa Zdrowia, Światowej Organizacji Zdrowia i CDC.

Bezpieczeństwo naszych społeczności, współpracowników, klientów i dostawców ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego do odwołania ograniczymy podróże i spotkania, w tym konferencje i duże spotkania. Spotkania zostaną zastąpione rozmowami wideo i rozmowami telefonicznymi.

W tym czasie będziemy dążyć do tego, aby ten czas niepewności był produktywny dla naszej firmy i każdej firmy współpracującej z nami. Chcemy Państwa zapewnić, że nasze produkty będą nadal posiadały solidny łańcuch dostaw bez zakłóceń. Większość naszej bazy zaopatrzeniowej znajduje się na terenie UE i Ameryki Północnej i jak dotąd nie ma na nią wpływu.

Jest to trudny czas dla wszystkich i doceniamy Państwa ciągłe wsparcie. Przewidujemy, że wirus ten będzie się nadal rozprzestrzeniać w nadchodzących tygodniach i miesiącach, a naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich zainteresowanych.

Grupa firm 2M wdrożyła szereg działań i kontroli w odpowiedzi na wirusa Coronavirus (COVID-19) oraz deklarację Światowej Organizacji Zdrowia o zagrożeniu zdrowia publicznego o międzynarodowym znaczeniu.

W celu ochrony naszych współpracowników i gości jesteśmy;

Aby złagodzić zakłócenia w łańcuchu dostaw, jesteśmy;

Grupa 2M posiada międzynarodowe umowy kupna i dostaw z globalnymi organizacjami i wierzy, że jest dobrze przygotowana do zaopatrywania się w produkty z rynków międzynarodowych, na których obecnie nie ma wpływu Coronavirus.

2M Group | wtorek, 10 marca 2020

Wróć

Ciasteczka

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat oraz ich wykorzystanie opisano tutaj.

Akceptuję Odrzuć