Najnowsze informacje

Aspanger nowym partnerem Surfachem w sektorze kosmetycznym

Udostępnij w mediach społecznościowych

Surfachem został oficjalnym partnerem dystrybucyjnym Aspanger Bergbau und Mineralwerke GmbH & Co (Aspang, Austria) w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich i na Bałkanach.

„Cieszymy się, że Surfachem został naszym wyłącznym partnerem dystrybucyjnym w zakresie portfolio do zastosowań w kosmetykach. To nowe partnerstwo umożliwi nam skuteczną obsługę międzynarodowych klientów pozwalając na dalszą ekspansję na rynkach europejskich.

W rozpoczynającej się współpracy, współpartnerzy Aspanger i Surfachem planują się dzielić się wiedzą i doświadczeniami w celu efektywniejszego promowania innowacyjnego portfolio naturalnych wypełniaczy funkcjonalnych MICA, które są w 100% produkowane w Austrii.” Engelbert Pürrer, Partner Zarządzający Aspanger

Img

Naturalna mika - funkcje

W imieniu Aspanger Surfachem będzie dostarczał naturalną mikę do aplikacji kosmetycznych.

Jej podstawowe zastosowania obejmują:

Mika | Jakość kosmetyczna

Naturalna mika Aspanger jest zatwierdzona przez COSMOS i jest idealnym składnikiem formulacji naturalnych i certyfikowanych. Jej alpejskie pochodzenie gwarantuje bezpieczny produkt, zgodny europejskimi standardami etycznymi oraz stabilność łańcucha dostaw.

Aspanger oferuje trzy standardowe klasy jakości miki, wynikające z rozdrobnienia:

O Grupie Surfachem

Surfachem, spółka należąca do Grupy 2M, jest międzynarodowym dystrybutorem składników chemicznych. Nasze zespoły z Beneluksu, Brazylii, Francji, Niemiec, Skandynawii, Polski i Wielkiej Brytanii obsługują klientów w ponad 65 krajach i na świecie, oferując usługi dostosowane do ich potrzeb.

poniedziałek, 22 listopada 2021

Wróć