Najnowsze informacje

Surfachem nowym partnerem dystrybucyjnym Aspangera w sektorze kosmetyków i higieny osobistej

Udostępnij w mediach społecznościowych

Surfachem został oficjalnym partnerem dystrybucyjnym Aspanger Bergbau und Mineralwerke GmbH & Co (Aspang, Austria) w UE, Wielkiej Brytanii, krajach skandynawskich i na Bałkanach.

„Cieszymy się, że Surfachem jest naszym wyłącznym partnerem dystrybucyjnym w zakresie naszego portfolio produktów higieny osobistej i kosmetyków. To nowe partnerstwo umożliwi nam skuteczną obsługę naszych międzynarodowych klientów, jednocześnie pozwalając nam na dalszą ekspansję na naszych rynkach europejskich. Aspanger i Surfachem jako współpartnerzy są podekscytowani dzieleniem się połączenia wiedzy i innowacyjnego portfolio naturalnych wypełniaczy funkcjonalnych MICA, które są w 100% produkowane w Austrii.” Engelbert Pürrer, Partner Zarządzający Aspanger

Img

Mika naturalna - funkcje

W imieniu Aspanger Surfachem będzie dostarczał mikę naturalną w sektorze higieny osobistej i kosmetyków.

Mika naturalna firmy Aspanger pełni różne funkcje w produktach w branży. Jej podstawowe zastosowania obejmują:

Mika | Jakość kosmetyczna

Naturalna mika Aspanger jest zatwierdzona przez COSMOS i jest idealnym składnikiem naturalnych, certyfikowanych preparatów. Jej alpejskie pochodzenie gwarantuje bezpieczny produkt zgodny europejskimi normami etycznymi oraz z bezpiecznym łańcuchem dostaw.

Aspanger oferuje trzy standardowe klasy jakości, zależne od rozdrobnienia:

O Grupie Surfachem

Surfachem, spółka należąca do Grupy 2M, jest międzynarodowym dystrybutorem specjalistycznych składników chemicznych. Nasze zespoły z Beneluksu, Brazylii, Francji, Niemiec, Skandynawii, Polski i Wielkiej Brytanii, obsługują klientów w ponad 65 krajach i na świecie, oferując usługi dostosowane do ich potrzeb.

poniedziałek, 22 listopada 2021

Wróć