Najnowsze informacje

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

Udostępnij w mediach społecznościowych

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej obchodzony jest corocznie 20 marca i rozpoczyna całoroczną globalną kampanię poświęconą edukacji na temat zdrowia jamy ustnej i jej higieny.

Głównym celem tego dnia jest przedstawienie wiedzy i narzędzi oraz zbudowanie naszej świadomości, jak zapewnić dobry stan i zdrowie jamy ustnej.

Surfachem Polska przedstawia zidentyfikowane trendy w tej aplikacji i proponuje składniki do pielęgnacji jamy ustnej....

Trendy w Pielęgnacji jamy ustnej

Img

ASSESSA | CARBOGREEN Q.B.

Carbogreen Q.B. to naturalny surowiec będący mieszaniną biopolimerów roślinnego pochodzenia. Carbogreen Q.B. jest silnie filmotwórczy i tworzy ochronną powłokę warstwy lipidowej, gwarantując równocześnie nawilżenie błony śluzowej. Surowiec może być stosowany jako “zielony” zagęstnik lub dodatek teksturyzujący, zachowujący optymalne rozprowadzenie i miłe odczucie. Do efektywnego zagęszczenia nie wymaga aktywatora, i nie zbryla się.

Przykłady Carbogreen Q.B. zastosowanego w pielęgnacji ust znajdziesz tutaj:  https://www.biomin.co.uk/products/biomintm-f-kids-toothpaste. Linia składa się pasty do zębów dla dorosłych i pasty dla dzieci. Celem producenta było stworzenie delikatniejszej i bardziej zielonej formuły, uzyskiwanej w ekonomicznej technologii.

Carbogreen Q.B. posiada certyfikat COSMOS, jest w 100% naturalny, nie zawiera konserwantów i jest w 100% biodegradowalny; zgodny z REACH i dopuszczony do stosowania w Chinach.

ARDA Natura | Zadbaj o siebie korzystając ze skarbów natury.

ARDA Natura produkuje ekstrakty roślinne i składniki aktywne promując styl życia w równowadze i dobrym samopoczuciu.  ARDA Natura stawia nas przed wyborem spośród 700 ekstraktów hydro- i liporozpuszczalnych, które mogą wzmocnić efektywność każdego produktu do pielęgnacji ust, ciała lub włosów, a także zbudować praktycznie każdy plan marketingowy.

W odpowiedzi na 3 główne trendy zalecamy wykorzystanie w pielęgnacji jamy ustnej:

W ślady trendów w odżywianiu.

COLA -MATE – odwzorowuje tradycyjny napój. Ten kompleks jest nasycony silnie ożywiającymi i stymulujacym składnikami, niezwykle cenionymi w medycynie azjatyckiej (INCI: Glycerin, Aqua, Cola nitida Seed Extract, Ginkgo biloba Leaf Extract, Ilex paraguariensis Leaf Extract, Rhodiola rosea Root Extract)

Delikatnie

Birch - Ekstrakt z liści brzozy zmniejsza podrażnienie, zmiany zapalne i dermatologiczne (BIOCOSMOS); INCI: Glycerin, Aqua, Betula Alba Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Naturalnie

Ekstrakt z miodu naturalnie przyjazny (COSMOS) Glycerin, Aqua, Mel Extract

ADM

Produkty ADM polecane są szczególnie do pielęgnacji jamy ustnej, ale także do kosmetyki i coraz częściej w chemii gospodarczej. Doskonałej jakości olejki terpenowe lub aromaty znajdują zastosowanie w tradycyjnych i nowatorskich liniach aromatycznych: mięty, imbiru lub kardamonu.

Img

Więcej informacji…

…uzyskasz pisząc do nas na: info@surfachem.pl

piątek, 19 marca 2021

Wróć